Piotrex | Zespół muzyczny

Menu
DJ Piotrex

dj na wesele Piotrex

który rozkręci waszą imprezę sylwestrową. A może  energiczny wodzirej, który zagra na weselu i zafunduje zgromadzonym gościom wspaniałą zabawę? Dobrze trafiliście,  nasz dj na wesele bez problemu poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

dj Piotrex zapewni indywidualne podejście do każdej zabawy, które mogą być organizowane z różnych okazji. Obsługujemy wesela, poprawiny, studniówki, imprezy firmowe oraz wiele innych. Dla zadowolenia naszych gości , aby zapewnić jak najlepszą jakość zabawy. Oferujemy niepowtarzalny klimat i dobrą zabawę oraz wcześniejsze odpowiednie przygotowanie oświetlenia oraz nagłośnienia, jakie są konfigurowane adekwatnie do sali.

dj piotrex olsztyn

Repertuar oraz scenariusz imprezy jest uzgadniany indywidualnie z klientem, co pozwala na dopasowanie klimatu zabawy do odpowiedniego charakteru. W przypadku wesela, zawsze staramy się wkomponować utwory, które mają specjalną wartość dla Młodej Pary. W ofercie weselnej zawiera się powitanie zgromadzonych gości oraz Młodej Pary, prowadzenie różnych zabaw, obowiązkowe oczepiny, zapowiadanie przerw posiłkowych oraz wznoszenie toastów.Posiadamy  kilkanaście gotowych propozycji utworów na pierwszy taniec & zabaw oczepinowych, w mailu dla zainteresowanej Pary Młodej podsyłam filmy jak to wygląda i opis.Stawiamy na znane wszystkim hity taneczne polskie i zagraniczne.

Ze względu na miejsce zamieszkania,oferujemy swoje usługi głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Mowa więc o takich lokalizacjach jak Olsztyn, Iława, Elbląg, Szczytno czy Działdowo,nasze poprawiny, Olsztyn widział już nie jeden raz . Zapraszamy do kontaktu oraz szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.dj Piotrex czy też wodzirej na wesele w naszej odsłonie to gwarantowana dobra zabawa.Oprócz oprawy muzycznej możemy  pomóc w zorganizowaniu fotografa, kamerzysty, baru & barmanów, skrzypaczkę itp.Jeżeli zdecydują się państwo na nasze usługi, mogą państwo liczyć na pełen profesjonalizm bez sprośnych żartów i przyśpiewek. Wasi goście nie uświadczą poniżających konkursów czy głupawych zabaw oraz nietrzeźwych prowadzących. Oferujemy tylko dobrą zabawę, liczne wspólne tańce (polonez, walczyk, kankan, zorba), zabawy dla dzieci, ciekawe i interesujące oczepiny oraz mnóstwo innych atrakcji. Elegancja to podstawa.

Zapraszamy do przekonania się w jaki sposób realizujemy marzenia o perfekcyjnym weselu.

Poniżej krótkie podsumowanie.

Oferujemy:

  • Sprzęt nagłaśniający renomowanych firm
  • Rampę wraz z oświetleniem
  • Prowadzenie oczepin
  • Różnorodny repertuar – od hitów z lat 60 po współczesne przeboje
  • Muzykę i scenariusz zabawy uzgodniony z klientem
  • Gwarancja wspaniałej zabawy dla wszystkich zgromadzonych gościdj Piotrex

Jesteś zainteresowany
Zadzwoń lub napisz

500 224 405
501 028 444
wpkinski@wp.pl